• Ви не обрали товарів для порівняння.

Передзвонити?
НЕ ПРАЦЮЄМО!!!
НЕ ВІДПРАВЛЯЄМО!!!

Новини та статті

Поради по догляду за коляскою

Поради по догляду за коляскою

Ціна якісної коляски зараз досить відчутна для гаманця. Щоб коляска прослужила довго після купівлі за нею потрібно доглядати. Підтримуюч

Читати далі ...

На що звернути увагу при покупці дитячої коляски?

На що звернути увагу при покупці дитячої коляски?

Кожній дитині, з перших же тижнів, потрібні прогулянкові коляски - для знайомства з навколишнім світом. Тому завдання батьків - забезпеч

Читати далі ...

Коляска для ляльок - казковий подарунок!

Коляска для ляльок - казковий подарунок!

Яка крихітка не любить наслідувати свою маму і не хоче бути схожою на неї? Гра в «Доньки-матері» не проходить повз жодну дів

Читати далі ...

PANDA KIDS  інтернет-магазин дитячих товарів

Panda Kids інтернет-магазин дитячих товарів

Інтернет-магазин “Панда Кідс” працює для батьків, які бажають з комфортом та вигодою купувати потрібні їх дітлахам речі. У нашому каталозі - найбільш актуальні дитячі товари для різного віку: одяг, взуття, меблі, коляски, іграшки і так далі. Поспішаємо познайомити вас з ключовими принципами нашої роботи.

В продажі - виключно якісні товари для дітей

Ми прекрасно розуміємо, що дорогій дитині потрібне все найкраще і самі теж вибираємо, керуючись саме цими міркуваннями. Тому ми включаємо в каталог інтернет-магазину Panda Kids речі тільки від відомих і перевірених часом виробників. Якщо це дитячі коляски, то Riko, Camarelo, Tutek, якщо взуття, то Geox і Primigi, якщо іграшки, то Adbor і так далі. Ми пропонуємо вам ті бренди, яких вже признали та належно оцінили батьки по всій Європі.

Щоб гарантувати якість, ми намагаємося працювати з виробниками дитячих товарів тільки безпосередньо. Наприклад, польські автокрісла Coletto ми отримуємо прямо від офіційних представників бренду. Таким чином, ми впевнені, що вони оригінальні, що можна розраховувати на ті переваги в питаннях зручності і надійності, які обіцяє виробник, і тому можемо спокійно пропонувати їх вам. Подібний підхід - до кожної позиції каталогу.

Чим простіше вибирати дитячі товари, тим краще

Постійно розширюючи список пропозицій, ми не забуваємо про те, що вони зобов'язані бути максимально наочними, що переглядати їх повинно бути зручно, що знайти цікаве вам хочеться буквально за пару секунд. Тому:

  • Кожному типу дитячих товарів відведено свій розділ каталогу - одяг знаходиться в одному, взуття - в іншому, іграшки - в третьому і так далі. Для ще більшої зручності є і підкатегорії: наприклад, автокрісла групи 0 знаходяться в одній, 1 - в інший, 2/3 - в третій.
  • Для максимальної швидкості знаходження речей реалізований механізм пошуку. Не обов'язково заходити в тематичні розділи - просто пишете назву потрібного товару - і переглядайте результати. Таким чином, відшукати, наприклад, коляску для ляльки Adbor або боді Liabel Baby можна за секунду.
  • Для наочного порівняння за важливими для вас параметрами в кожній категорії каталогу є гнучкі фільтри. У пошуках, наприклад, дитячої коляски, ви можете вибрати виробника, тип і матеріали, вказати вік маленького пасажира, вагу - і побачите тільки ті моделі, які відповідають всім вашим критеріям.

При цьому, ви зможете в деталях розглянути, як виглядає кожна позиція каталогу. Ми обов'язково докладаємо до своїх пропозицій фото дитячих товарів - цілі галереї якісних знімків, зроблених з різних ракурсів. А в якості корисного доповнення - опис особливостей тієї чи іншої речі, її характеристики, відгуки клієнтів, які вже її замовили. Все це - для здійснення вами зваженого вибору.

Ціни на дитячі товари повинні бути доступними

Ми самі є батьками і прекрасно розуміємо, скільки всього потрібно дитині. На цю осінь ви купили своєму хлопчикові черевики, а до наступної він з них вже виросте, сьогодні ви возите свою дівчинку в колясці, а завтра вже вона захоче покатати свою ляльку. Таких прикладів - безліч, і в кожному з них доводиться витрачати гроші з сімейного бюджету.

Тому ми всіма силами намагаємося зробити вартість дитячих товарів максимально доступною для українських батьків. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, щоб не було посередницьких націнок, ми постійно актуалізуємо прайси, щоб не залишалося вчорашніх пропозицій, зрештою, ми регулярно влаштовуємо акції.

Звертайтеся, вибирайте і замовляйте дитячі товари за доступними цінами, з гарантіями оригінальності і доставкою по Україні - інтернет магазин “Панда Кідс” завжди радий вам допомогти.